Proč si vybrat naše „rodinné“ kadeřnictví Heršpice?

Proč „k nám“ a ne „ke mně?“

V kadeřnictví pracuji sama ale vy prostě přijedete k nám. 🙂 Domů to mám pár kroků a tak se občas stane, že mně přijde zkontrolovat moje dcera anebo se přijde manžel zeptat, jak se pouští myčka. Prostě u nás vládne útulná rodinná atmosféra…

20 let praxe

Jak popisuji v části Můj příběh, má kadeřnická kariéra začala v roce 1999, kdy jsem nastoupila do učení. Od té doby se tomuto oboru věnuji prakticky bez přerušení.

Rodinné kadeřnictví

Nejde jen o to, že mám kadeřnictví „doma“ ale zároveň se jako kadeřnice často starám o celou rodinu. Zpravidla to probíhá tak, že ostříhám tátu a děti a pak mám čas věnovat se mamince, protože zbytek rodiny se vydá procházkou do cca 3 km vzdálené restaurace 🙂

Férové ceny

Nejsem a nechci být nejlevnější kadeřnicí široko daleko. Ceny jsou nastaveny férově vzhledem k poskytovaným službám. Zkuste je porovnat se salóny, které nabízejí stejnou kvalitu a rozsah a sídlí třeba v Brně.

Flexibilní otvírací doba

Řadu let jsem pracovala jako kadeřnice do domu a také jsem máma dvou dětí takže velmi dobře vím, že váš čas na kadeřníka nemusí být v souladu s otvírací dobou kadeřnictví. Vždy se snažím vyjít vstříc zákazníkovi, nemám problém pracovat ve večerních hodinách nebo o víkendu.

Snadná dopravní dostupnost a parkování

Heršpice jsou vzdáleny asi 25 minut jízdy autem z jihovýchodní části Brna. Přijet můžete po neplaceném úseku dálnice. Přímo před kadeřnictvím jsou k dispozici místa na parkování. Jak se k nám dostanete?

Možnost bezhotovostní platby

Používám terminál SumUp takže můžete platit všemi kreditními nebo debetními karty s logem Visa, V PAY, Mastercard, Maestro, American Express anebo zaplatit bezkontaktně pomocí NFC plateb přes Google a Apple Pay.

Moderně zařízené kadeřnictví
Přečíst si více...
Kadeřnice s 20 lety praxe
Jak se k nám dostanete
25 minut autem z Brna
Otevřeno podle vašich potřeb
Platby kartou a bezkontaktně